4 відгуків
12 Вольт Дніпро
+380 (50) 511-75-75
+380 (97) 280-78-93

Підтримка TPMS-датчиків по Bluetooth: нова унікальна функція від Pandora

Підтримка TPMS-датчиків по Bluetooth: нова унікальна функція від Pandora
Компанія Pandora представляє нові унікальні можливості сучасних телеметричних систем, які отримали підтримку зовнішніх і внутрішніх датчиків тиску шин по Bluetooth-інтерфейсу.
0510, 2021
Ідея зручного моніторингу тиску в шинах автомобіля не нова. Вже мало хто перед поїздкою оглядає автомобіль і перевіряє стан коліс, як того вимагають правила. Деякі автовласники взагалі дізнаються про спущеному колесі тільки при їх сезонної зміни. А адже проблеми з тиском в шинах впливають на здоров'я не тільки колеса, але і здатні спричинити катастрофічні наслідки для оточуючих.
Відносно недавно у продажу з'явилися датчики, які передають інформацію про тиск не на модуль встановлений в салоні, а безпосередньо на смартфон за Bluetooth-протоколу. Такі датчики відразу придбали популярність, хоча і вони зовсім не ідеальні у використанні – щоб отримувати інформацію про шинах, необхідно кожен раз запускати і тримати активним спеціальний мобільний додаток, інакше вони не працюють.
Наші інженери підготували черговий пакет оновлень для сучасних телеметричних систем Pandora на платформі UX, де головним нововведенням є підтримка позаштатних Bluetooth TPMS-датчиків сторонніх виробників.
Тепер власники можуть вивести на екран мобільного додатку Pandora Connect інформацію про тиск у шинах, навіть якщо автомобіль не оснащений датчиками TPMS в заводській комплектації. Стійкість з'єднання забезпечується захищеними протоколами Bluetooth, причому Pandora підтримує датчики як з Bluetooth 4.0, так і з Bluetooth п'ятого покоління.
Така підтримка якраз позбавляє датчики від усіх їхніх недоліків – інформація про тиск у шинах надходить на базовий блок завжди, і в разі зниження тиску системою Pandora фіксується спеціальна подія, яка зберігається на нашому інтернет-сервісі автоматично. А власник буде сповіщений про спустившем колесі спеціальним повідомленням, причому не потім, а саме в той момент, коли колесо спустить. А значить, він буде готовий закласти час на виправлення ситуації – підкачати колесо або запланувати поїздку в сервіс.
Ну а самое главное – фактически мы реализуем еще одну зону охраны автомобиля. В случае, если колесо будет повреждено в режиме охраны сигнализации, владелец получит тревожное уведомление на смартфон или брелок и запись в истории событий с подробным описанием: какой датчик сработал и какое колесо спущено. Это может быть очень полезно при попытке кражи колес, или при умышленном повреждении колес, ведь пропажа датчика со связи – это тоже тревога.
Стоит отметить, что применение дополнительных датчиков давления колес в беспроводной связке с нашей сигнализацией полезнее штатных датчиков автомобиля, поскольку штатная система опрашивает свои датчики только при включенном зажигании, или при начале движения. Мы же получаем информацию все время и в режиме охраны тоже, с периодичностью один раз в минуту.
Таким образом, на штатных датчиках охрана колес не может работать, а с дополнительными есть эта не малополезная функция!
Ещё одной приятной новостью для владельцев наших автомобильных умных часов Pandora Watch 2, с новой версией прошивки, стала возможность получать информацию о давлении шинах и спущенном колесе сразу на экран носимого гаджета.
Приживление TPMS-датчиков по Bluetooth-интерфейсу к охранной системе также не вызывает сложностей. С помощью специализированного мобильного приложения Pandora Специалист установщик внесет все нужные настройки по «воздуху» без разбора салона автомобиля.
На сегодняшний день это самое актуальное решение для мониторинга давления в шинах, сохранности колес и предотвращения повального воровства колпачков с автомобилей. Вы можете самостоятельно приобрести датчики в интернет-магазинах, или обратиться к специалистам Pandora.
Предлагаем вам посмотреть новейший промо-ролик о возможностях современных телеметрических систем Pandora. И, конечно, мы продолжаем всестороннее развитие нашего замечательного Bluetooth-интерфейса – следите за новостями на нашем сайте и официальном Telegram-канале!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner